سیاست حریم خصوصی

ما چه اطلاعاتی را ذخیره می‌کنیم و چرا؟

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت بانک زمان می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات ارائه می‌شود از جمله IP کاربر را برای جلوگیری از ارسال پیام‌های مکرر (اسپم، هرزنامه) جمع آوری می‌کنیم. همچنین یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (هش) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویری را در وبسایت آپلود کنید، این تصاویر نباید شامل داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) یا سایر متادیتاهای شما شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

اطلاعاتی که در فرم‌های مختلف سایت (از جمله ثبت نام، تماس با ما و …) وارد می‌کنید، همراه با IP زمان ارسال اطلاعات در نزد ما نگهداری می‌شوند.

کوکی‌ها

هنگامی که شما از هر سایتی، از جمله سایت بانک زمان، استفاده می‌کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت شما برای بهبود تجربه کاربریتان از کوکی‌ها استفاده شود. این کوکی‌ها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید در مراجعات متوالی دوباره جزئیات خود را پر کنید. اگر اولین بازدید شما از سایت باشد، یا کوکی‌های خود را پاک کرده باشید، ما به شما پیامی را نشان می‌دهیم که در آن همه‌ی کوکی‌ها به شکل دسته‌بندی شده معرفی می‌شوند و شما می‌توانید انتخاب کنید که اجازه استفاده از کدام کوکی‌ها را می‌دهید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را ذخیره می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را ذخیره تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما گزینه «من را به یاد داشته باش» را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. این کوکی بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اطلاعات ثبت شده شما در وبسایت ما با هیچ فرد یا گروه دیگری به اشتراک گذاشته نمی‌شود. تنها موارد استثنا شامل ۳ مورد زیر هستند:

  • سرویس‌های تجزیه و تحلیل گوگل: ما از این سرویس‌ها برای بررسی میزان مراجعات کاربران در طی زمان و از مبداهای مختلف استفاده می‌کنیم. زمانی که شما از سایت بانک زمان بازدید می‌کنید به بازدیدهای سایت بانک زمان یک مورد اضافه می‌شود که ما در پنل‌های بررسی آماری گوگل از جمله Google Search console و Google Analytics آن‌ها را نگه‌داری می‌کنیم.
  • زمانی که برای یک دریافت یا ارائه خدمت در بانک زمان درخواست می‌دهید، ما بعضی از اطلاعات شما از جمله نام و شماره تماس شما را به طرف دیگر اطلاع می‌دهیم تا بتوانید با یکدیگر در تماس باشید. سایر اطلاعات شخصی شما با دیگران به اشتراک گذاشته نمی‌شود.
  • در موارد خاص و با دستور قضایی که به طور ویژه شخص خاصی در آن ذکر شده باشد، یا شاکی خصوصی وجود داشته باشد مطابق رویه قضایی ما آن بخش از اطلاعات که مورد درخواست قاضی باشد را در اختیار ایشان قرار می‌دهیم. بانک زمان به هیچ وجه اطلاعات افراد را در غیر این مورد و به شکل دیگر در اختیار فرد دیگری قرار نخواهد داد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر ثبت کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند زیرا لازم است این نظر در سایت نمایش داده شود.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند درخواست مشاهده،‌ ویرایش یا حذف اطلاعات شخصی خود را داشته باشند، ولی این درخواست شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ثبت کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک نسخه از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم (از جمله هر گونه داده‌ای که به ما ارائه کرده‌اید) را ارائه کنید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص اسپم یا هرزنگاری خودکار بررسی شوند.

اسکرول به بالا